Vinkovčanin Antun Rečić dvoranski prvak Hrvatske

Mar 17 Read 1495 times
Rate this item
(0 votes)
VINKOVCI-Na terenima Teniskog kluba ''Ponikve'' Zagreb održano je Otvoreno pojedinačno dvoransko prvenstvo HUT-a-Serija 3000 u kategoriji dama i gospode.

Na ovom prvenstvu okupio se veliki broj tenisača i tenisačica u više kategorija.Dame su igrale u kategoriji 18-30 god., 30+, 40+, 50+, 60+, dok su gospoda igrala u kategoriji do 35 god., 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+.

U kategoriji do 35 godina odličan rezultat napravio je Antun Rečić, član Teniskog kluba ''Vinkovci ''. U prvom polufinalu Dario Marinić bio je bolji Stipe Jurjevića sa 6:0, 7:5.U drugom polufinalu igrali su Marko Prša i Antun Rečić, a Antun je pokazao svu svoju kvalitetu te na kraju pobijedio sa 6:0, 6:0.

Nakon polufinalnih ogleda sve je bilo spremno za veliko finale između Daria Marinića iz Teniskog kluba ''Đakovo'' i Antuna Rečića, člana Teniskog kluba ''Vinkovci'' u kojem je Antun prikazao odličnu igru iz prethodnih kola, te je na kraju sa 6:1, 6:4 osvojio naslov državnog dvoranskog prvaka.