Print this page
Tuesday, 07 October 2014 15:46

Marija Benković i Marin Turčinović pobjednici Otvorenog prvenstva Vinkovaca

VINKOVCI-Na terenima Teniskog kluba "Vinkovci" "odigrano Otvoreno prvenstvo Vinkovaca JE ZA dječake i djevojčice do 12 GODINA, teniski turnir Iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

U prvom polufinalu Kod dječaka Marin Turčinović Iz Teniskog kluba 'Brod' 'pobijedio JE SA 6: 1, 6: 0 Mateja Dodiga Iz Teniskog kluba' 'Olimpija''Osijek, DOK JE u drugom polufinalu Bruno Balić Iz Teniskog kluba' Olimpija 'Osijek SA 6: 0, 6: 3 nadigrao Franka Jurica Iž Teniskog kluba "Vinkovci"'. Nesigurnosti u finalu turnira igrali SU Marin Turčinović Iz Teniskog kluba '' Brod '' Ja Bruno Balić Iz Teniskog kluba 'Olimpija' Osijek, boljom igrom u OBA seta slavio JE Marin Turčinović majstorstvo 6: 0, 6: 4, TE tako postao pobjednik turnira dječaka do 12 GODINA.

Nesigurnosti u prvom polufinalu turnira djevojčica Marija Benković Iz Teniskog kluba '' Olimpija 'u Osijeku pobijedila prvu nositeljicu turnira JE Nevenu JOVCICA Iz Teniskog kluba' Osijek '' sa 6: 2, 6: 2.U drugom polufinalu Iva Jakić Iz Teniskog kluba ' Neptun 'Osijek JE SA 6: 0, 6: 0 nadigrala Niku Gjergja Iz Teniskog kluba' 'Osijek'. Nesigurnosti u finalu turnira igrale SU Marije Benković Iz Teniskog kluba '' Olimpija 'Osijek i Iva Jakić Iz Teniskog kluba' Neptun '' Osijek, bolja JE Bila je Marija Benković koja JE SA 6: 3, 6: 3 nadigrala Ivu Jakić IZ Teniskog 'kluba' Neptun 'Osijek i osvojila turnir djevojčica do 12 GODINA.

U finalu parova Kod dječaka igrali Su Marin Turčinović (Teniski klub 'Brod) i Luka (Cener Teniski klub''Vinkovci' ') protiv para Franko Jurić (Teniski klub' Vinkovci '') i Leon Brajko Babića (Teniski klub ' Đakovo ') U neizvjesnom finalu pobijedila JE kombinacija Franko Jurić (Teniski klub.' Vinkovci '') i Leon Brajko Babića (Teniski klub 'Đakovo'), SA 4: 6, 7: 5, 10: 6 sam osvojila turnir parova u kategoriji dječaka.

U finalu parova djevojčica igrale Lora kuna i Iva Jakić (obje Teniski klub 'Neptun' Osijek) i Nevena JOVCICA (Teniski klub 'Osijek') i Marija Benković (Teniski klub 'Olimpija' Osijek). Kombinacija JOVCICA / Benković odličnom igrom u DVA OBA seta, svadala JE par Jakić / Kuna SA 6: 2, 6: 2 sam osvojila turnir parova u kategoriji djevojčica.