• Plus
brus
Sunday, 22 March 2015 20:18

Davor Gadžić i Armina Izić pobjednici Otvorenog dvoranskog prvenstva Vinkovaca

VINKOVCI-U sportskoj dvorani Teniskog kluba ''Vinkovci'' odigrano je Otvoreno dvoransko prvenstvo Vinkovaca za juniore i juniorke do 16 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

U prvom polufinalu u kategoriji juniora igrali su Davor Gadžić (TK ''Osijek'') i Nikola Piper (TK''Požega''), a bolji je bio Gadžić i pobijedio sa 7:6(5); 6:2. Drugo polufinale kod juniora ponudilo je susret između Filipa Varge (TK''Vinkovci'') i Marina Turčinovića (TK''Brod'').Varga je sa 6:4, 6:3 pobijedio Turčinovića i plasirao se u finale turnira.

Nakon polufinala sve je bilo spremno za finale u kojem su snage odmjerili Filip Varga (TK''Vinkovci'') i Davor Gadžić (TK''Osijek'').Gadžić  je sa 6:3, 6:1 pobijedio Vargu i osvojio turnir u kategoriji juniora do 16 godina.

U kategoriji juniorki do 16 godina u prvom polufinalu Armina Izić (BIH) pobijedila je Ivu Bilonić (TK''Olimpija'', Osijek) sa 6:4, 6:4.U drugom polufinalu Sara Boderištanac (TK''Brod'') igrala je protiv Gabrijele Matijević (TK''Slavonija-Žito'', Osijek) i pobijedila sa 6:2, 6:4.Finalni susret ponudio je odličan tenis između Sare Boderištanac i Armine Izić, na kraju je slavila Armina sa 6:4, 6:3 i osvojila turnir u kategoriji juniorki.

Vrhovni sudac turnira je bio Vlado Vergaš, voditelj turnira je bio Goran Pušakarić, dok je finalne susrete sudio Ivan Kubiček.

27 28 29 30
HomeVijestiDavor Gadžić i Armina Izić pobjednici Otvorenog dvoranskog prvenstva Vinkovaca Top of Page