• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
brus
Wednesday, 06 May 2015 07:22

Prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice do 14 godina

VINKOVCI-Teniski klub ''Vinkovci'' uspješno je organizirao mnoga natjecanja kako iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza, tako i iz međunarodnog kalendara, te na temelju toga dobio je domaćinstvo državnog natjecanja za dječake i djevojčice do 14.godina koje se igra od 9.-14.svibnja 2015. godine.
 
-Ponosni smo što smo dobili organizaciju državnog natjecanja za dječake i djevojčice do 14.godina.U našem klubu imali smo priliku u vidjeti najbolje igračice i igrače ovog uzrasta na Zaba Cup-u, a sad nam se pružila prilika da u klubu ugostimo najbolje od najboljih u Hrvatskoj, što je svakako velika obveza.Zahvaljujemo Hrvatskom teniskom savezu što nam je dodijelio ovo veliko natjecanje, a na nama je da i sa ovim natjecanjem pokažemo koliko smo uspješni organizatori mnogih velikih natjecanja.Svim natjecateljima koji dolaze u naš klub želim puno uspjeha, neka pobjede najbolji, a da iz Vinkovaca odu sa puno lijepih uspomena, istaknuo je Petar Šimić, predsjednik Teniskog kluba ''Vinkovci''.
 
Kad je pak riječ o natjecateljskom dijelu prvih 20 ulazi po rangu direktno u glavni turnir, četiri pozivnice, te osam iz kvalifikacija.U glavnom turniru imamo 32 natjecatelja u obje kategorije, dok će u kvalifikacijama u ždrijebu biti 64 sudionika.
 
Prva nositeljica u kategoriji djevojčica je Noa Krznarić iz  Teniskog kluba ''Ponikve'' Zagreb, druga na rang listi Hrvatskog teniskog saveza, dok je u kategoriji dječaka prvi nositelj Duje Ajduković iz Teniskog kluba ''Split'' , koji je u međunarodnom razredu.
 
Kvalifikacije su na rasporedu 9.svibnja s početkom u 9.00 sati, dok glavni turnir počinje 11.svibnja u 9.00 sati.Svečano otvorenje turnira zakazano je na terenima Teniskog kluba Vinkovci, u ponedjeljak 11.svibnja s početkom u 20.00 sati.
 
LISTA PRIJAVA :
 
 
 
Read 2512 times Last modified on Thursday, 07 May 2015 21:59

Natjecanja

ADV

Calendar

« January 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
HomeVijestiPrvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice do 14 godina Top of Page

Kako do Nas

Lokacija: HANSA DIETRICHA GENSCHERA 16/F

32100 VINKOVCI

Tel: +385 (032) 306 192, +385 (032) 307 835

Fax: +385 (032) 307 834

email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image