Print this page
Monday, 18 May 2015 13:51

Preko 40 natjecatelja na 16.Državnom prvenstvu tenisača šumara i drvne tehnologije

VINKOVCI-Na terenima Teniskog kluba ''Vinkovci'' uspješno je održano 16.Državno prvenstvo tenisača inženjera šumarstva i drvne tehnologije koje je okupilo preko 40 sudionika iz Hrvatske i Slovenije, a prigodnim riječima natjecanje je otvorio Zlatko Cegledi, voditelj Podružnice Hrvatskih šuma Vinkovci.

Državno natjecanje je održano u tri kategorije: dame, gospoda do 50 godina i gospoda preko 50 godina, a igralo se švicarskim sistemom bez ispadanja.

U kategoriji gospode do 50 godina prvo mjesto osvojio je Nino Abramović (Croatia osiguranje d.d. Zagreb), dok su druga mjesta podijelili:Andrija Vukadin (Zavod za zaštitu bilja Zagreb), Jure Zajc (UŠP Ogulin), Nenad Ćuže (Svrdlo d.o.o. Dugo Selo) i Josip Đurković (UŠP Vinkovci).

U kategoriji preko 50 godina prvo mjesto osvojio je Miroslav Čuljak (Lipovljani Lignum Lipovljani), dok su drugo mjesto podijelili: Marko Majstorović (UŠP Vinkovci), Mladen Stipetić (direktor poslovne zone Ogulin) i Zlatko Novoselac – UŠP Vinkovci ( Šumska biomasa).

U kategoriji dama prvo mjesto osvojila je Katja Konečnik (Republika Slovenija), a druga je bila Danijela Zajc (UŠP Ogulin)
.
Sponzori ovog velikog natjecanje u Vinkovcma su  bili: Hrvatske šume d.o.o. Zagreb UŠP Vinkovci, Lipovljani Lignum d.o.o. Lipovljani, Elda drvo d.o.o. Zagreb, Hrvatska komora inženjera šumarstva i drvne tehnologije Zagreb i Šumska biomasa d.o.o. Zagreb.