Print this page
Monday, 02 November 2015 09:29

Davor Pajvančić i Tomislav Ćorić odličnom igrom do naslova pobjednika natjecanja ''Piramida 2015.''

VINKOVCI-U dvorani Teniskog kluba ''Vinkovci'' spušten je zastor na ovogodišnju veteransku ''Piramidu 2015.'', koja se igrala od petog do jedanaestog mjeseca ove godine, a okupila je veliki broj igrača iz gotovo cijele Vukovarsko-srijemske županije koji su odigrali preko 190 teniskih susreta.

Tijekom igranja Piramide igrači su nastojali osigurati što bolju poziciju završni Masters koji je odigran ovih dana i nakon toga smo dobili pobjednike po kategorijama.

U prvoj kategoriji A na završnom Mastersu u prvom polufinalu igrali su Arsen Piperković i Goran Puškarić, gdje je susret završio predajom Gorana Puškarića pri rezultatu 6:4, 4:2 u korist Arsena Piperkovića.U drugom polufinalu vidjeli smo susret između Davora Pajvančića i Gorana Kolaka, a Pajvančić je odigrao najbolje kad je bilo najpotrebnije i pobijedio Kolaka sa 6:2, 7:5.Finalni susret u ovoj kategoriji između Davora Pajvančića i Arsena Piperkovića bio je neizvjestan do samog kraja, a pobjedu je odnio  Davor Pajvančić sa 6:3, 2:6, 10:3.

U drugoj kategoriji B na završnom Mastersu  u prvom polufinalu Jure Šebalj pobijedio je Miroslava Žurića sa 6:2, 6:4, dok je u drugom polufinalu bilo puno neizvjesnije a sastali su se Tomislav Ćorić i Mladen Andrić.U susretu gdje se pobjednik nije znao do samoga kraja, slavio je Ćorić sa 6:3, 3:6, 10:8.Finalni susret bio je prava poslastica za sve ljubitelje tenisa, jer smo vidjeli odličnu igru oba suparnika, a na kraju je slavio Tomislav Ćorić sa 3:6, 7:5,10:8.

-''Kao organizatori ovog natjecanja zahvaljujemo se svim sudionicima ovogodišnje Piramide na sudjelovanju, posebno predsjedniku našeg kluba Petru Šimiću, kao i svim članovima Upravnog odbora za veliku podršku tijekom održavanja samog natjecanja.Sljedeće godine ćemo pokušati dignuti samo natjecanje još stepenicu više, gdje bi za sljedeću godinu za pobjednika u A kategoriji osigurali reket, a drugoplasiranom igraču tenisice, dok bi finalisti u B kategoriji dobili poklon pakete.Na kraju čestitamo pobjednicima na osvajanju prvog mjesta, a svim ostalim sudionicima želimo puno sreće sljedeće godine, istaknuo je Marinko Ljoljo, organizator Piramide u Teniskom klubu ''Vinkovci''.