Print this page
Friday, 17 June 2016 23:15

Ena Čopčić druga, Filip Rihtar treći na turniru u Valpovu

VINKOVCI-Članovi Teniskog kluba Vinkovci Ena Čopčić i Filip Rihtar igrali su na turniru iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza do 14 godina u Valpovu i ostvarili zapažen rezultat.

Ena je nakon turnira u skupini,ostvarila plasman u glavni turnir gdje je prvo igrala protiv Leonarde Kajkić iz Teniskog kluba Vinkovci i pobijedila sa 7:6, 6:3.U polufinalu je igrala protiv Lucije Koričić iz Teniskog kluba Olimpija Osijek u kojem je Osječanka predala susret nakon prvog seta koji je završio u korist Ene sa 6:3. U finalu turnira Ena je poražena u susretu protiv Eme Midžić iz Teniskog kluba Osijeka sa 6:2, 6:3.

Filip Rihtar je prvo svladao Adriana Gebaja iz Valpova sa 6:1, 6:1.U četvrtfinalu turnira Filip Rihtar je igrao protiv Tina Petričevića iz Teniskog kluba Vinkovaca, kojeg je pobijedio sa 6:4, 6:4.Polufinale je donijelo susret protiv prvog nositelja Leon Babića Brajka iz Đakova, a Filip je poražen sa 6:2, 6:0, te je osvojio na kraju treće mjesto.