Print this page
Monday, 27 June 2016 09:21

Ena Čopčić i Filip Varga putuju na državnu završnicu 20.Sportskih igara mladih u tenisu

VINKOVCI-Na terenima Teniskog kluba ''Vinkovci'' završeno je natjecanje u tenisu u okviru 20.Sportskih igara mladih za godište 2001. i mlađi, gdje se okupio veliki broj dječaka i djevojčica.

U kategoriji djevojčica na kraju smo imali tri djevojčice koje su razigravale za prolazak u Split, Ena Čopčić, Ema Suhorski i Elena Rimac. U tom razigravanju najuspješnija je bila Ena Čopčić koja je ostvarila dvije pobjede, prvo je pobijedila Elenu Rimac sa 9:3, a potom Emu Suhorski sa 9:2, te tako ostvarila plasman na državnu završnicu 20.Sportskih igara mladih u Splitu.

U kategoriji dječaka u prvom polufinalu Luka Cener pobijedio je Tina Petričevića sa 9:2, dok je Filip Varga pobijedio Filipa Rihtara 9:4.U finalu turnira igrali su Filip Varga i Luka Cener, a bolji je bio Filip Varga koji je pobijedio sa 9:2, te je tako ostvario plasman u Split,gdje je bio i prošle godine.