Print this page
Wednesday, 28 September 2016 19:49

Elena Rimac i Filip Rihtar pojedinačno drugi , par Filip Rihtar / Karlo Brkić pobjednici u Valpovu

VALPOVO-Na terenima Teniskog kluba ''Valpovo'' održan je teniski turnir iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza za dječake i djevojčice do 12 godina.

U kategoriji djevojčica u prvom polufinalu Nera Tešankić (TK''Olimpija'' Osijek) pobijedila je Korinu Roso (TK ''Slavonija-Žito'' Osijek) sa 7:6, 6:2.U drugom polufinalu Elena Rimac (TK ''Vinkovci'') pobijedila je Karmen Gutter iz Našica sa 7:5, 7:5.U finalnom ogledu Nera Tešankić bila je bolja od Elene Rimac sa 6:1, 7:5.

U kategoriji dječaka u prvom polufinalu Fran Kuna (TK ''Neptun'' Osijek) bio je bolji od Ilije Kopića (TK ''Vinkovci'') sa 6:4, 6:1.U drugom polufinalu Filip Rihtar (TK ''Vinkovci'') pobijedio je Mark Smolju (TK ''Osijek'') sa 6:1, 6:1.U finalu turnira Fran Kuna pobijedio je Filipa Rihtara sa 6:2, 6:4.

U turniru parova kod dječaka prvo mjesto osvojila je vinkovačka kombinacija Filip Rihtar i Karlo Brkić.