Print this page
Monday, 24 October 2016 09:47

Petra Marčinko i Matej Dodig pobjednici dvoranskog teniskog turnira u Vinkovcima

VINKOVCI-U dvorani Teniskog kluba ''Vinkovci'' odigran je turnir za dječake i djevojčice do 14 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza ''Dvoransko OP Vinkovci ''.

U kategoriji dječaka u prvom polufinalu igrali su Matej Dodig (TK Olimpija, Osijek) i Andrej Đokić (BIH), a pobijedio je Đokić sa 6:0, 6:1.U drugom polufinalu igrali su Tin Oštro (TK Chromos, Zagreb ) i Bruno Balić (TK Olimpija, Osijek), bolji je bio Oštro koji je slavio sa 6:2, 6:4.U finalu smo gledali odličan tenis između Mateja Dodiga (TK Olimpija, Osijek) i Tina Oštro (TK Chromos, Zagreb).Na kraju je Matej Dodig pobijedio sa 6:2, 6:0, te tako osvojio naslov pobjednika turnira u Vinkovcima.

U kategoriji djevojčica u prvom polufinalu igrali Petra Marčinko (TK Medveščak, Zagreb) i Bruna Maričić (TK HTK Zagreb), a bolja je bila Marčinko koja je pobijedila sa 6:0, 6:1.U drugom polufinalu igrale su Lucija Koričić (TK Olimpija Osijek) i Ema Midžić (TK Osijek).Midžić je odigrala najbolje kad je bilo najpotrebnije i pobijedila sa 6:1, 6:3.U finalu turnira igrale su Marčinko i Midžić, bolja je na kraju bila Marčinko koja je na kraju slavila sa 6:2, 6:4.

Pehare za najbolje uručili su vrhovni sudac turnira Vlado Vergaš, te voditelj turnira Goran Puškarić.