• Rss
  • Plus
brus
Wednesday, 06 March 2019 09:05

VINKOVCI-U dvorani Teniskog kluba ''Vinkovci'' odigran je tradicionalni turnir parova Uralan Cup 2019. za gospodu koji je odigran u tri kategorije (zbroj godina) do 89 godina, od 90 do 109 godina  i treća kategorija preko 110 i više.

U kategoriji do 89 godina u prvom polufinalu par Ergotić /Marić (Vinkovci) pobijedili su par Ikić /Kelić (Vinkovci) sa 7:6 , 6:1, dok je u drugom polufinalu par Balaš (Vinkovci) /Duvnjak (Virovitica) pobijedio par Ramčić /Hardi (Đakovo) sa 6:4 , 6:2. U finalu turnira vinkovačka kombinacija Marić/Ergotić odlično je odigrala protiv para Duvnjak /Balaš i pobijedila sa 6:1, 6:2.Napomenimo da je upravo par Marić/Ergotić osvojio iznimno jak turnir i u Đakovu.

U kategoriji 90-109 godina u prvom polufinalu par Ljoljo (Vinkovci) /Brač (Vukovar) pobijedio je par Radak /Perković (oba Vinkovci) sa 6:2, 6:2, dok je u drugom polufinalu par Balaš /Peša pobijedio par Lučanović / Kolobarić sa 6:2, 6:4. U finalu turnira par Ljoljo /Brač pobijedio je par Balaš /Peša sa 6:2, 7:6 i osvojio turnir u ovoj kategoriji.

U kategoriji 110 i više prvo mjesto osvojio je par Iličić /Matak, dok su drugo mjesto osvojili Vergaš i Veselčić. U utješnom turniru u finalu igrali su par Mihovilić /Halužan protiv para Bubalo /Čolak, na kraju je slavio par Mihovilić /Halužan sa 7:6, 4:6, 11:9.

Voditelj svih turnira bio je Ivan Turda, dok su nagrade najboljima podijelili članovi Uprave Teniskog kluba ''Vinkovci'', kao i predsjednik kluba Mario Brkić.